Opis osiedla

Proponujemy Państwu do sprzedaży, wybudowane budynki mieszkalne jednorodzinne, w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, na kameralnym osiedlu, w podwrocławskiej miejscowości Święta Katarzyna, należącej do gminy Siechnice.


Funkcjonalnie zaprojektowane, będące świetną alternatywą dla mieszkań, dla ludzi chcących mieszkać w ciszy, spokoju, z możliwością korzystania z przydomowych, niewielkich ogródków, dających możliwość relaksu i kontaktu z nie anonimowymi sąsiadami.


Powierzchnia 147,43 mkw. i układ pomieszczeń zapewniają optymalne rozwiązania wnętrza zgodnie z potrzebami każdego z właścicieli. Zaprojektowane wejście na poziomie parteru oraz przewidziane schody w prostym układzie, dającym możliwość zamontowania specjalnych krzesełek schodowych stwarzają warunki do wygodnego zamieszkania przez osoby z ograniczeniem ruchowym.

Dodatkowo budynki wyposażone zostały w garaże. Teren przynależny do każdego z segmentów wydzielony ogrodzeniem.


Atutem osiedla jest nie tylko tradycyjna technologia wzbogacona o nowoczesne rozwiązania techniczne i urządzenia, ale też rewelacyjna lokalizacja, gdzie w bardzo bliskim otoczeniu znajdują się szkoła, nowoczesne, nowo wybudowane  przedszkole, centrum ze  sklepami i usługami, komunikacja kolejowa  oraz obwodnica wschodnia, dająca możliwość błyskawicznego przemieszczania się w rejony miasta Wrocławia.


Prace budowlane w szeregu „C” oraz budowa drogi i chodników przy szeregu „B” i „C” są zakończone.